Фанатський приквел · Alpha 0.72

MiSide Zero

MiSide Zero — фанатський приквел і переосмислення MiSide від студії Voidway. Історія слідує за білявим гравцем на прізвисько Зеро приблизно за рік до подій основної гри, і водночас переписує частину світу, сюжету та арок персонажів.

Важливо: Це незалежний фанатський проєкт. Voidway заявляє, що не пов'язана з AIHASTO або IndieArk.

Поточна публічна версія

MiSide Zero коротко

Остання версія
Alpha 0.72
Дата оновлення
30 січня 2026 року
Платформа
Windows
Розмір завантаження
160 MB
Середня сесія
Близько 30 хвилин
Статус
У розробці

Прев'ю геймплею

MiSide Zero Alpha у скриншотах

Ці скриншоти MiSide Zero майже без спойлерів показують затишну обстановку квартири, вигляд від першої особи та розмови з Мітою в поточній Alpha-версії.

Mita speaking to Zero in the MiSide Zero Alpha living room
Міта зустрічає Зеро у вітальні квартири в Alpha-версії MiSide Zero.
Mita sitting in the bedroom in MiSide Zero Alpha 0.72
Спокійна розмова у спальні показує атмосферу Alpha-версії, зосереджену на персонажах.

Сюжет і поточний досвід

Що насправді змінює MiSide Zero

Voidway називає проєкт і приквелом, і переосмисленням. Він використовує візуальну мову MiSide, але свідомо переписує правила світу, сюжетні лінії та арки персонажів навколо білявого гравця на прізвисько Зеро.

Приквел очима Зеро

Історія слідує за білявим гравцем із Beyond the World на прізвисько Зеро приблизно за рік до подій основної історії MiSide.

Переосмислення, а не офіційний канон

Voidway описує проєкт як масштабну переробку механік світу, сюжетних ліній та арок персонажів — а не як бракуючий офіційний розділ MiSide.

Коротка атмосферна 3D Alpha-версія

Поточна збірка для Windows позначена як «у розробці», а середня сесія триває близько півгодини.

Оновлення взаємодії та подачі

В Alpha 0.71 додали взаємодію по лівому кліку, довідку з керування в грі, лічильник FPS, анімований логотип у меню, Мілу в меню та саундтрек з Каппі.

Що насправді включає Alpha-версія MiSide Zero

Публічна збірка — це коротке прев'ю в розробці, а не завершена гра із шістьма кінцівками, як її іноді описують сторонні сторінки.

Офіційний опис Voidway наразі описує Windows Alpha-версію із середньою сесією близько півгодини. В Alpha 0.71 покращили подачу та керування, а 0.72 — це перезбірка на Unity заради безпеки.

Розділяйте плани та вже вийшлий контент: додаткових Міт, кінцівки та локалізацію варто вважати доступними лише після того, як Voidway підтвердить їх на офіційному каналі.

Системні вимоги MiSide Zero

Voidway вказує ці вимоги для 1080p на мінімальних налаштуваннях.

Відеокарта
NVIDIA GT 1030 2GB or equivalent
Процесор
AMD Athlon 3000G or better
Пам'ять
4 GB RAM
Накопичувач
At least 200 MB available
Цільовий показник
1080p at the lowest settings

Порівняння сюжету та протагоністів

MiSide і MiSide Zero

Ключова відмінність — не просто «офіційна гра проти фанатської». У MiSide використовується узагальнений сурогат гравця всередині канонічної хорор-історії; MiSide Zero надає білявому Зеро помітну роль у ранішій, свідомо переписаній хронології.

Без великих спойлерів
Порівняння
Офіційна MiSide
MiSide Zero
Офіційний статус
Офіційна, канонічна гра, розроблена AIHASTO та видана IndieArk.
Незалежний фанатський приквел і переосмислення від Voidway, без зв'язку з AIHASTO або IndieArk.
Хронологія
Основна історія починається, коли гравець потрапляє в мобільний симулятор, за яким він спостерігав у своєму телефоні.
Переносить точку зору приблизно на рік до основної гри та досліджує альтернативну версію сеттингу.
Протагоніст
Безіменний «звичайний хлопець», задуманий як сурогат гравця; офіційний опис свідомо залишає його особистість розмитою.
Помітний білявий гравець із Beyond the World, який отримав від спільноти прізвисько «Зеро» й опинився в центрі приквела.
Рушійна сила сюжету
Яскравий симулятор стосунків перетворюється на психологічний хорор, коли гравець намагається зрозуміти світ Міти й вижити в ньому.
Відштовхується від питання про приквел і свідомо переписує правила світу, сюжетні лінії та арки персонажів навколо раннішого візиту Зеро.
Поточний масштаб
Повністю вийшла сюжетна гра з головоломками, хорор-сценами, кількома персонажами та багатьма кінцівками.
Коротка Alpha-версія для Windows, позначена як «у розробці»; ідеї з планів не варто видавати за вже доступний для гри контент.

Формулювання в порівнянні засновані на офіційному описі MiSide від AIHASTO та поточному описі Voidway на itch.io; спекулятивна психологія персонажів свідомо не розглядається.

Read the full MiSide Zero vs MiSide comparison

Безпечне завантаження

Завантажити MiSide Zero з itch.io

Цей сайт не зберігає саму гру. Найбезпечніший спосіб — завантажити актуальний ZIP-архів безпосередньо у Voidway і повертатися на ту саму сторінку за оновленнями.

Перейти до офіційного завантаження Read the Windows download and installation guide
  1. 1Відкрийте офіційну сторінку Voidway на itch.io і переконайтеся, що автором вказано Voidway.
  2. 2Завантажте актуальний ZIP-архів MiSide Zero Alpha, а не файл зі стороннього дзеркала.
  3. 3Розпакуйте архів у звичайну папку перед запуском гри.
  4. 4Перевіряйте офіційний devlog, коли з'являється нова збірка; не вважайте, що неофіційні репаки актуальні.

Історія розробки

Таймлайн публічних Alpha-версій MiSide Zero

  1. Alpha 0.72

    Перезібрана на новій версії Unity з міркувань безпеки.

  2. Alpha 0.71

    Виправлено проблеми з рухом, камерою та сценами; додано взаємодію по лівому кліку, довідку з керування, лічильник FPS, Мілу в головному меню та інші покращення подачі.

  3. Alpha 0.7

    Перший публічний реліз Alpha-версії на itch.io.

Дивитися MiSide Zero

Відео про MiSide Zero на YouTube

Трейлери, демонстрації геймплею та відео про розробку від спільноти MiSide Zero.

Оновлення від спільноти

Слідкуйте за MiSide Zero в X

Нотатки про розробку, нові скриншоти та найкраще від спільноти MiSide Zero.

Потрібна швидка відповідь?

Часті запитання

Зрозумілі відповіді про поточну Alpha-версію, безпечне завантаження, кінцівки, локалізацію та зв'язок з оригінальною MiSide.

01

MiSide Zero — це офіційна гра MiSide?

Ні. Це фанатський проєкт студії Voidway. Розробники прямо заявляють, що не пов'язані з AIHASTO або IndieArk.

02

Яка остання версія MiSide Zero?

Остання публічна збірка на офіційній сторінці itch.io — Alpha 0.72, що вийшла 30 січня 2026 року.

03

Де завантажити MiSide Zero?

Використовуйте офіційну сторінку Voidway на itch.io. Уникайте сторонніх дзеркал і репаків — розробник не може підтвердити, що такі файли не змінені.

04

У поточній Alpha-версії є шість кінцівок?

Не вважайте шість кінцівок частиною поточної Alpha-версії. На офіційній публічній сторінці itch.io в Alpha 0.72 не заявлено шість кінцівок, доступних для гри; згадки про таку кількість деінде стосуються планів або повідомлень спільноти.

05

MiSide Zero — це офіційний Peaceful Mode?

Ні. MiSide Zero — окрема фанатська гра. У її поточному описі на itch.io не заявлено вбудований Peaceful Mode, а Peaceful Mode оригінальної MiSide — це окрема функція, яку планує AIHASTO.

06

Чим Зеро відрізняється від протагоніста оригінальної MiSide?

В оригінальній грі головний герой описаний як простий, майже безіменний сурогат гравця. MiSide Zero ж робить центральним помітного білявого гравця з Beyond the World, дає йому прізвисько Зеро та будує переписаний приквел навколо його раннього візиту до MiSide.

07

MiSide Zero підтримує спрощену китайську?

Ні, у списку мов, опублікованому на itch.io, її наразі немає. Вважайте китайську локалізацію непідтвердженою, доки Voidway не додасть її на офіційну сторінку або не оголосить напряму.

MiSide Zero logo

Поточна публічна Alpha-версія

Готові увійти в MiSide Zero?

Завантажуйте поточну збірку лише з офіційної сторінки Voidway на itch.io, а потім приєднуйтеся до Discord проєкту за новинами розробки та підтримкою спільноти.